Kniha návštěv

Re: Ahoj lidi

Číča TO Oregon | 13.01.2012

Ahojky Krtku,
díky za zprávičku.
To víš, že stále čekáme, kdy se s Karlem ukážete. Ale už jsme ztráceli naději, že se tak stane :-)) My bychom se na El Paso také ještě jednou zatoulali, ale znáš to, Tonda všude jen s hůlkou můj Honza vůbec nemůže a my s Helou jsme silně dýchavičné, byť nekuřačky... Ale jistě, že by se "to" dalo zařídit. Jen chtít - z naší strany a naplánovat. Sice nevíme jak to letos vyjde, ale s Helčou a Jitkou máme v plánu Rybky - Lopašov koncem srpna - 19. SLČ potlach. Chtěly bychom zajet do rodiště Hely na SO potlach a zpět přes Zlín za kamarády z Tosto a Bumerangu. No uvidíme. Zatím je to jen plán. Ahoj a hezký pobyt v lázních. Číča

Díky Frede i Vlastiku

Číča TO Oregon | 07.12.2011

Děkujeme za "chvalozpěvy". Samozřejmě, že moc těší. Ale přátesltví - kamarádství si vážíme ze všeho nejvíce! Stejnou radost, Vlasto, máme i my z faktu, že jsme se poznali. I když se známe krátce s ohledem na naše osadní 45. výročí máme pocit, že se známe moře let a patříte mezi nejlepší a nejbližší kamarády. Díky za přátelství.
S Fredem je to stejné. Ale tramp pozná velmi brzy, kdo je co zač a u koho se rozezněla stejná struna kamarádství. Díky i tobě.
Ahoj Číča

zdravíme Oregon

Vlastík (Pašoun) | 03.12.2011

Známe se sice krátce, ale od počátku vím co umíš a dokážeš, kolik času věnuješ stránkám, grafickým upravám, anima.pozdravům a přáním které potěší.Tady Číčo palec nahoru!!
Oregon má velké osobnosti v mnoha uměleckých směrech. Velice si vážíme kamarádského vstahu mezi T.O. Oregon a T.O.S. Náhoda TP.
Těšíme se na brzké setkání - Pašoun a Janina
(psaní mi "podmazává" melodie "Kalifornie, z té země nel............").

Rekonstrukce stránek se velmi povedla

Jiří Fred Jedlička | 03.12.2011

Ahoj kamarádky a kamarádi,

se zájmem jsem si prohlédl Vaše nové stránky a mě co by laikovi přes počítač se velmi líbí. Po obsahové, grafické i umělecké stránce velmi pěkně vypracované, prostě kdo umí ten umí a my ostatní můžeme jen koukat.
Přejeme osadě T.O. Oregon, hodně zdraví, pohody a pěkných trampských písniček.
Ahoj Fred

Pozdrav

Starytramp | 08.11.2011

Ahoj kamarádi.Chci Vás jen pozdravit.A hlavně pochválit překrásné stránky.A protože jsem tak trochu i muzikant Vaše nahrávky jsem všechny vyslechl.Přeji jen suchou stopu.Ahoj.

www.rockpop.cz/starytramp/

Re: Pozdrav

Číča | 12.11.2011

Díky, Starytrampe, za chválu. A také radost, že se ti písničky líbí. Suchou stopu i tobě! Za osadu Oregon Číča

Ahoj,

Froschka-Trnava -Slovensko | 08.09.2011

Ahoj kamaráti,chcem Vám popriať k Vášmu výročiu osady,ktoré ste oslávili tento rok veľa suchých chodníkov a krásne slnko nad hlavou nech ešte dlho Vám vydrží.
Váž si čas,ktorý máš vymeráný pre život... Ahoj Froschka.
www.ztrtrnava.webnode.sk

:)

Marta | 11.08.2011

Ahojky,Bláží máš to tady moc pěkný!Ráda bych zavítala také na Křižatky,jenže nemám s kým a to i přesto,že bydlím v jedné ulici s manželi N. (prase?)Už si prd pamatuju.Dobře se bavte lidičky!

Re: :)

Číča TO Oregon Most | 15.08.2011

Tak jen se trošku snaž, Martičko, a zajeď! Němcovi, o kterých se zmiňuješ již byli opakovaně na slezině na Křížatkách. A nevymlouvej se, že nemáš s kým přijet!!!

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek

NAPIŠ !